Kemp Vysoká Srbská

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
Podkrkonoší
Oblast: 
Broumovské stěny

Horizontal Tabs

Popis

Chatový kemp Vysoká Srbská

Rekreační areál se nachází 1 km od obce Vysoká Srbská, na absolutně klidném místě v údolí lemovaném lesy. Prostorným travnatým pozemkem protéká průzračný potok, ve kterém můžete pozorovat i pstruhy. Možnost ubytování v pokojích v hlavní budově či v pokojích v chatkách, široká možnost sportovního vyžití, ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, skalní lezení, nebo různé hry v lese. Areál je určen pro tábory, školy v přírodě a různé firemní akce.

 

Vybavení chatového areálu

  • 5 chatek se dvou až čtyřlůžkovými pokoji
  • hlavní budova s 5 ložnicemi
  • sprchy a WC v hlavní budově
  • společenská místnost (lze využít i jako tělocvičnu, po dohodě se správcem)
  • prostorný travnatý pozemek
  • fotbalové hřiště
  • půjčovna sportovních potřeb
  • ohniště s posezením
  • stůl na stolní tenis

chatky v osadepostele v budove

Informace o ubytování pro skupiny (školy v přírode)

V areálu Vysoká Srbská je možnost ubytování v chatkách a hlavní budově.

Chatky mají dvou nebo čtyřlůžkových pokoje. Tyto pokoje jsou rozděleny do 5 chatek.

V 1. chatce je 3× dvoulůžkový pokoj, ve 2. chatce 10× dvoulůžkový pokoj, ve 3., 4. a 5. chatce je 2× dvoulůžkový pokoj a 2× čtyřlůžkový pokoj. V každém pokoji jsou palandy, šatní skříň a zásuvka s elektrickým proudem.

Chatky nemají vlastní sociální zařízení, společné sprchy a WC jsou umístěny v hlavní budově. K ubytování v chatkách je vždy zajištěno i stravování, a to buď formou polopenze nebo plné penze (snídaně servírovaná, oběd i večeře jednotné menu).

V hlavní budově je čtyřlůžková ložnice, průchozí ložnice pro 6 osob (3 palandy) a 3× ložnice se 16 lůžky. V budově jsou společné sprchy a WC.

Pro pobyt skupin, především pro menší děti, doporučujeme ubytování v hlavní budově. V rámci skupiny je možné kombinovat ubytování v hlavní budově a ubytování v chatkách.

Další naše kempy a rekreační střediska v Královéhradeckém kraji

stribrny rybnik logo

kemp pecka logo

ostruzno logo

 

Galerie
Ceník

Ceník chatového areálu

  do 22.6.2013 a od 31.8.2013 22.6.- 17.8.2013 17.8.-31.8.2013
  Chatka Pokoj Chatka Pokoj Chatka Pokoj
Ubytování se snídaní 200 Kč 220 Kč 220 Kč 250 Kč 210 Kč 230 Kč
Ubytování s polopenzí 220 Kč 240 Kč 240 Kč 270 Kč 230 Kč 250 Kč
Ubytování s plnou penzí 240 Kč 260 Kč 260 Kč 300 Kč 250 Kč 270 Kč
Ubytování s rozšířenou plnou penzí 250 Kč 270 Kč 270 Kč 310 Kč 260 Kč 290 Kč

Rozšířená plná penze zahrnuje navíc 2 svačiny a pitný režim. Ceny platí pro pobyty minimálně 2 noci. Pobyty na 1 noc příplatek 50 Kč/osoba. Na každých 20 platících osob 1 osoba pedagogického dozoru ZDARMA.

 

!!! Rezervaci je potřebné nahlásit s minimálne týdenním předstihem !!!

Kontakt

Tel. kontakt: +420 777 736 349, +420 495 000 396
Adresa: 549 31, Vysoká Srbská
Web: www.vysoka-srbska.cz
 
 
 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Rekreační areál Vysoká Srbská je situovaný na absolutně klidném místě, v údolí lemovaném lesy. Právě tyto lesy jsou v létě a na podzim plné hub, jsou tedy jako stvořené pro milovníky houbaření.

Pokud zrovna nejste příznivci sběru hub, můžete se vydat na cyklovýlet do blízkého i vzdálenějšího okolí. Pokud dáváte přednost turistice, doporučujeme navštívit Teplicko – Adršpašské skály (komplex skalních měst, pískovcových věží a romantického jezírka, po kterém se můžete na loďce i svézt), nebo navštivte Broumovské stěny (romantické skalní útvary, rokle a nádherné vyhlídky zasazené do panenské přírody.

Milovníky historie zaujmou zříceniny hradů Adršpach, Střemen a Skály, nebo nádherný gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují, či Broumovský klášter a muzeum. Vzhledem k tomu, že Vysoká Srbská se nachází 5 km od hranic s Polskem, doporučujeme rovněž výlet do sousední země, třeba za účelem výhodných nákupů. Adršpašské skalní město (20 km)

Adršpašské skalní město

Je skutečným přírodním zázrakem. Je to místo, kde člověk žasne nad uměním přírody a kam se rád vrací. Kromě romantických procházek mezi bizarními útvary skal nabízí i projížďku na lodičkách po jezírku sevřeném strmými stěnami skal i prohlídku Velkého vodopádu. Mezi nejznámější skalní útvary patří Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru, Krakonošovo piáno a mnoho dalších.

Teplické skály (18 km)

Jsou jedinečným skalním městem v severovýchodních Čechách. Leží 2 km od města Teplice nad Metují. Prohlídkový okruh je dlouhý 6 km (2–3 hodiny). Cestou spatříte podivuhodné skalní útvary jako jsou Skalní koruna, Lední medvěd, Krakonošovo poupátko a mnohé jiné, horolezce na vysokých skalních stěnách (až ve výšce 60 m), „věčný sníh“ v hlubokém kaňonu Sibiře, zelené koberce mechů a kapradin a mnoho jiných krás přírody. Broumovské stěny (20 km)

Broumovské stěny

Se nacházejí v severovýchodních Čechách, v Broumovské vrchovině, mezi městy Police nad Metují a Broumov. Oblast je velmi rozsáhlá a je tvořena krásnými pískovcovými skalami, hlubokými roklemi a soutěskami, vyhlídkovými místy a bohatými lesy. Zdejším unikátem jsou Slavětínské hřiby. Zřícenina hradu Adršpach (25 km)

Hrad Adršpach

Stával na skalní plošině 2 km západně od stejnojmenné obce. První zmínka o něm byla již roku 1355. Hrad byl tvořen 2 hrady, jižní stál uvnitř předhradí a východní stál na nepřístupné skále. Zvláštností paláce byla skalní brána mezi dvěma skalisky místo věží. Do dnešní doby se dochovala pouze zřícenina tohoto hradu, která je veřejnosti volně přístupná.

Ostaš (18 km)

Tajemný skalní útvar nenápadně ukrytý lesem na vrcholu kopce. Místo, kde se zastavil čas. Ostaš je přírodní rezervací vyhlášenou v roce 1956, která je dostupná z Police nad Metují. Nachází se ve vrcholové části stolové hory Ostaš s výškou 700 m. Dělí se na Horní a Dolní labyrint. Turistický okruh návštěvníkům nabízí pohledy na rozmanitou soustavu skal, jeskyní, chodeb a další bizarní útvary. Za prohlídku stojí Zrádce, Mohyla smrti, Čertovo auto a další.