Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Kemp Resort Dešná

Kraj: 
Zlínský kraj
Okolí: 
okres Zlín
Oblast: 
Východní Čechy

Horizontal Tabs

Popis

Kemp a autokemp Resort Dešná se nachází v okresu města Zlín v oblasti Východních Čech (Zlínský kraj). Kemp nabízí k ubytování chatky Feng Shui, Luxusní chatky,, vybavené chatky, plochy pro karavany, místa pro vlastní stany na stanování i možnost pronájmu vybaveného stanu Outwell. Sháníte-li pro svou aktivní dovolenou ubytování Zlín, Vizovice, také tehdy je RESORT DEŠNÁ tou správnou volbou. Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky.

Ubytování v kempu Resort Dešná

V kempu se můžete ubytovat ve vybavených chatkách ve stylu Feng Shui. Dále jsou k dispozici standardní chatky i luxusní apartmánové chatky. V kempe Dešná se nezapomína ani na karavanisty (plochy pro akravany a obytná auta) a na stanaře, kde se můžete ubytovat s vlastním stanem. Mimo jiné je zde k dispozici k pronájmu i rodinný stan Outwell.

Chatky Feng Shui

FENG SHUI chata je kompletně zařízena ve stylu prastaré východní filozofie, pracující s energiemi, vytvářející útulné harmonické prostředí, otevřené klidu, odpočinku a prostému vnímání krásy.

Chatu tvoří dva samostatné apartmány s vlastními vchody a vlastním vybavením.
Součástí každého z nich je sprchový kout s WC a umyvadlem, barový pult s dřezem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a ložnice pro dvě osoby (případně dvě osoby a přistýlku).

 

Standardní Luxusní chaty

Standard lux chata je zcela rekonstruovaná, vybavená sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňkou s dřezem, vařičem, sadou nádobí, rychlovarnou konvicí a ledničkou, společným posezením a 3 samostatnými ložnicemi (2 + 2 + 1, přičemž dvojlůžka jsou spojená), celkem tedy 3 pokoje a 5 lůžek.
 

Chatky "Standard" a původní chaty

  • Standard chata je zčásti rekonstruovaná. Má rekonstruovanou koupelnu s novým sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňku s dřezem a vařičem, vybavenou sadou nádobí a rychlovarnou konvicí, společné posezení, ledničku a 3 samostatné ložnice (2 + 2 + 2, přičemž postele jsou oddělené).
  • Původní chata má rekonstuovanou koupelnu, disponuje 2 oddělenými ložnicemi (4 + 4, přičemž postele jsou oddělené), kuchyňkou s dřezem a vařičem, teplou a studenou vodou, ledničkou, WC, sprchou a umyvadlem.

Plochy pro stany a karavany v kempu Dešná

  • Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.
  • Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

Rodinný stan Outwell k pronájmu

Resort Dešná nově nabízí ubytování v luxusních obřích rodinných stanech značky Outwell. Při vstupu ani v celém prostoru stanu nemusíte sklonit hlavu, vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít nadstandardní komfort a plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím.

 


Společenská místnost

Společenská místnost o kapacitě 120 míst poskytuje útočiště nejen při nepřízni počasí. Po celý rok je zde k dispozici veškeré dostupné vybavení – služby plně zásobeného baru,  velkoplošný televizor s možností videoprojekce – hojně využívaný obzvláště při sportovních přenosech, živá hudba. V letních měsících lze pak k posezení, občerstvení i zábavě využít  zejména prostory zahrádky. Kapacita venkovních prostor je 250 míst.

Koupání

Pro vodní sporty lze využít nejen dvou bazénů v areálu. Přírodní nádrž Všemina je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem z RESORTU DEŠNÁ. Situovaná je v krásné horské přírodě obklopené lesy. Nabízí možnost koupání i rybolovu. V blízkosti nádrže jsou k dispozici antukové tenisové kurty s možností využití osobního trenéra.

Volejbal a nohejbal

Ideální podmínky pro profesionální i amatérské sportovní vyžití nabízí hřiště s umělým trávníkem. Využít je lze jak k volné zábavě, tak pro pořádání turnajů a sportovně společenských programů.

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: Resort Dešná, 763 15 Slušovice

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování / ceny

 

 

Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Koně

Patřičné podmínky pro jízdu na koni lze na vyžádání zajistit přímo v místě - v prostorách RESORTU DEŠNÁ. Ranč vhodně zařízený pro začátečníky i náročné je od resortu vzdálen pouhé 3 kilometry.