Kemp Fiola

Kraj: 
Vysočina
Okolí: 
řeka Jihlava
Oblast: 
Mohelno

Horizontal Tabs

Popis

Rekreační středisko a kemp Fiola v okblasti Vysočina leží přímé u řeka Jihlava - ubytování - 2, 4 a 5 lůžkové pokoje v přízemních budovách a velké srubové chaty. Zajišťujeme stravování 4x denně. K dispozici dětské hřiště, skákací hrad, plavecký bazén 25m, tobogán 25m, horolezecká stěna, minigolf a tenisový kurt, cvičení aerobic. Zajišťujeme parkování.

 • Ubytování  - chatičky, chaty - pro jednotlivce i rodiny
 • Plná penze  - snídaně, oběd, svačina, večeře
 • Aerobic 2x denně s profesionální cvičitelkou
 • Bazén 25m s tobogánem
 • Tenisový kurt s umělou trávou
 • Velké dětské hřiště s 6ti skluzavkami, pískoviště
 • Skákací hrad
 • Minigolf
 • Nafukovací fotbalové hřiště
 • Trampolína
 • Horolezecká stěna s instruktorem
 • Stolní tenis - zastřešený
 • Program pro děti - pravidelně v době aerobicu, jinak individuelně
 • Sportovní vyžití - hřiště na nohejbal, volejbal
 • Půjčovna sportovních potřeb - vratná záloha

 

Ubytování v chatovém areálu Fiola

Středisko FIOLA má dva druhy ubytování a dvě rozdílné ceny za osobu.
Čtyřlůžkové chatičky / v ceníku cena před lomítkem/ s palandami bez sociálního zařízení - to je společné na hlavní budově-5x pro muže a 5x pro ženy, jak sprchy tak toalety.
Teplá voda a sprchy jsou rekreantům k dispozici po celých 24 hodin.    

Velké srubové chaty pro 4-8osob / v ceníku cena za lomítkem/ s vlastním sociálním příslušenstvím, malou televizí a miniledničkou.  2x pokoj pro 4 osoby - 4x klasická postel + 2x finské spani pod stropem pro 1-2osoby - spíše děti     
V těchto chatách musí být ubytovány minimálně 4 platící osoby - jinak se doplácí 2499,-Kč.

Velké srubové caty pro 6-8osob /v ceníku cena za lomítkem/ - s vlastním sociálním příslušenstvím, malou televzí a miniledničkou. 2x pokoj pro 4 osoby - 8x klasická postel
V těchto chatách musí být ubytováno minimálně 6 platících osob - jinak se doplácí 2499,-Kč.

Velké srubové chaty pro 8-12 osob / v ceníku cena za lomítkem/- s vlastním sociálním příslušenstvím, malou televizí a miniledničkou. 4x pokoj pro 2-3 osoby -
V těchto chatách musí být ubytováno minimálně 8 platících osob - jinak se doplácí 2499,-Kč.

Povlečení dostanete u nás.
Všechny chatky a chaty jsou postaveny v řadě podél louky takže je z nich přehled po celém areálu.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_chatky_3.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_chatky_2.jpg

 

Služby, sport a aktivity ve středisku Fiola

Od neděle do pátku se 2x denně cvičí aerobic s profesionální cvičitelkou v zastřešeném altánu, který slouží také na hraní florbalu.

Horolezecká stěna o výšce 9m - každý den v danou(záleží na počasí - stěna nesmí být mokrá) hodinu je rekreantům k dispozici instruktor, který vás jistí na horolezeckém laně a sedáku. Všichni, včetně malých dětí si mohou vyzkoušet jaké je to nahoře

Dále je k dispozici 1x pískové hřiště se sítí, 1x hřiště se sítí a povrchem z tvrzené gumy, 1x tenisový kurt s povrchem z umělé trávy, kurt může sloužit i jako hřiště na košíkovou.

Minigolf se 17ti jamkami.

Dva stoly na stolní tenis - zastřešené a osvětlené.
Nafukovací hřiště na vodní fotbal (není nafouknuté když prší - vzduch je hnán elekrickým fukarem), velký nafukovací skákací hrad(není nafouknutý když prší-vzduch je hnán elektrickým fukarem), trampolína, velké dětské hřiště se skluzavkami a pískoviště. V zadní části areálu je velká rovná travnatá plocha s fotbalovými bránami.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_tenis.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_minigolf.jpg

Každý rekreant má možnost si zapůjčit sportovní potřeby - rakety, pálky, míče, florballové hokejky, golfové hole atd. Za půjčování se neplatí, pouze složíte zálohu, kterou dostanete zpět po vrácení půjčené věci.

Uprostřed louky na vás čeká plavecký bazén 25x12m s tobogánem. Prvních 6m má hloubku 80cm a poté se začíná snižovat do hloubky 180cm. Bazén je izolován polystyrenem a potažen speciální fólií. Jeho průměrná teplota je 26°C.
Řeka Jihlava - protéká areálem, její teplota je spíše pro otužilce, cca 16°C. Dalešická a mohelenská přehrada je pro vás další možností na koupání.

Hlídání dětí- 2 slečny mají na starosti hlídaní dětí (od 3let) v době cvičení aerobiku. V tuto dobu každý den je možno nechat děti v jejich společnosti. Druh činnosti je závislí na počasí. Děti buď hrají venku nějaké hry nebo si v jídelně malují atd. Ostatní program pro děti, mino aerobic je individuální a je vyvěšen vždy v jídelně s celodenním programem a denním jídelníčkem. Děti většinou soutěží, hledají poklad atd. Součástí programu je stezka odvahy(záleží na počasí) pro děti i dospělé a příjemně vás překvapí naše pohádkové postavičky.

Každý pátek je na programu rozlučkový večer, kdy hraje country kapela nebo diskžokej a opéká se sele.

V rámci střediska je bar - pouze pro ubytované otvírací doba baru v sobotu 8,30-10hod 15-???, neděle-pátek 8,30-14 a 15-??. Zásobení baru je poměrně široké a ceny jsou jako v potravinách. Točíme STAROBRNO 11°.

K dispozici je rekreantům kulečníkový stůl, šipky,stolní fotbal, nebo elektronická autíčka, jubox. WIFI není.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_detske_hriste.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_happy_fiola_vodni_fotbal.jpg

 

 

Galerie
Ceník

NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ SOBOTA-SOBOTA

Ceny za týdenní pobyt - včetně plné penze, ubytování a všech atrakcí v areálu: chata bez sociálního zařízení - cena před lomítkem / chata se sociálním zařízením- cena za lomítkem                                                                                                                                   

Ceník kempu a střediska Fiola:

 

Mimo sezónu

Hlavní sezóna

Dospělá osoba

2.599,-/3.299,-

2.899,-/3.599,-

Dítě do 12let

2.199,-/2.799,-

2.399,-/2.999,-

Dítě do 4let

1.699,-/2.299,-

1.899,-/2.499,-

Dítě do 2let

zdarma

zdarma

Věkové hranice u dětí jsou počítány DO věku dítěte, ne včetně

 

Platba za pobyt

Prvních 50% se platí vždy do 14 dnů nebo dle data uvedeného na potvrzení rezervace . Vaše rezervace nabývá platnost po zaplacení zálohy v daném termínu. Pokud vaši platbu neobdržíme nejpozději do 3 týdnů od

rezervace, vaše místo bude poskytnuto náhradníkovi. Zbývajících 50% se platí vždy nejpozději do data uvedeného na potvrzení rezervace.

Platit můžete složenkou nebo převodem z účtu, zálohově nebo jednorázově. Při platbách i jiné komunikaci je NUTNÉ uvádět variabilní symbol uvedený na potvrzení rezervace.  

V případě, že vám přispívá zaměstnavatel a potřebujete fakturu nebo potvrzení o pobytu, je potřeba zavolat ihned, ještě než něco zaplatíte. Zpětné faktury s nutností storno nemůžeme vystavit.

Faktura - daňový doklad, který bude proplacen z účtu vašeho zaměstnavatele na náš, v tom případě je potřeba znát název, adresu, ičo, dič, zda na faktuře mají figurovat všichni členové rodiny nebo

jen vy (data narození) a částku kterou budeme fakturovat, nebo stačí

Potvrzení o pobytu - kdy zaměstnavatel přispívá přes pokladnu přímo vám v hotovosti a tudíž mu stačí pouze naše potvrzení, že jste na pobytu byl.                        

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

Tel. kontakt: 737 389 808,  546 410 267
Adresa: Mohelno, 675 75 Mohleno
Web: www.happydovolena.cz/rekreacni-stredisko-fiola
 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Památky v okolí střediska
 

 • Rabštejn (3.2 km)
 • zřícenina hradu
 • Dochovaná zeď hradu dvoupalácové dispozice. Hrad postavili páni z Janovic. Prvně byl zmíněn r. 1358, majiteli byli markrabě Jan Jindřich, v 15. st. loupeživý rytíř Hynek Jevišovský, za husitských válek Pernštejnové. R. 1476 uveden jako rozbořený.
 • Kraví Hora (3.9 km)
 • zřícenina hradu
 • Zbytky hradu založeného r. 1360. Vlastníkem byl Ješek z Náchoda, prodán byl Šelmberkům. Vstup byl chráněn stavbou neznámé podoby s hláskou. Dochovány jsou obvodové hradby, příkop, prohlubeň po studni, 5 m torzo hlásky. R. 1494 byl uveden jako pustý.