Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Kemp Dolce

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
okres Trutnov
Oblast: 
Krkonoše

Horizontal Tabs

Popis

Kemp a autokemp Dolce v Krkonoších

Kemp leží v malebném údolí Dolce cca 5 km od centra Trutnova. Místo uprostřed lesů je ideálním prostředím pro milovníky přírody, klidu, rybáření, houbaření, turistiku, cyklistiku ale i lyžování. Přivítáme rodiny s dětmi i jejich domácím mazlíčkům vstup povolen!

Nedílnou součást kempu Dolce tvoří rekreační nádrž s travnatou pláží, rybník pro sportovní rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětské hřiště (i pro nejmenší), sportovní areál (tenisový kurt, volejbalový kurt, minigolf, půjčovna šlapadel, drobných sportovních potřeb a kvalitních horských kol, stolní tenis, stolní fotbálek, petangue, aquazorbing), ohniště, zastřešené venkovní posezení s grilem, kempová kuchyňka, kempové sociální zařízení, prádelna, babyroom, recepce, prodejna základních potravin a hygienických potřeb...

 

Zděné rekreační domky *** (standard)

 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, zrenovované  sociální zařízení, balkón, TV, rádio, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování.
 • pětilůžkové rodinné pokoje - 2 ložnice, zrenovované sociální zařízení, balkon, TV/SAT, rádio, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování.

Zděné rekreační domky * (turistik)

 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, balkón, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování.
 • rodinné pokoje pro 5-6 osob -  2 ložnice, sociální zařízení, balkon, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování

Finské chaty

 • dřevěné chatky pro 6-8 osob, 2 pokoj,  sprchový kout a WC, kuchyňka, vytápěné, s teplou vodou. Chaty jsou vhodné ke strávení levné rodinné dovolené zvláště pro početnější rodiny. V letním období je možnost posezení a grilování přímo před chatou.

Kemp Dolce Krkonoše - chatkyKemp Dolce - domky apartmány

Kemp a stanování

 • Pro příznivce stanování (kemping) a spaní pod širákem kemp disponuje s dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektřiny. Celý areál je oplocen. Domácím mazlíčkům vstup povolen! Možnost parkování přímo u stanu či karavanu. Celý areál je oplocen.

Karavany v kempu DolceStanování v kempu Dolce

Jedná se o levné ubytování v Krkonoších. Krkonoše jsou jedny z největších lyžařských středisek a mají největší obsazenost skiareálů v ČR. Např. Ski areál Černá Hora, Janské lázně, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Žacléř, Petříkovice, Prkenný důl.

Camping Dolce Trutnov se specializuje na levné víkendové pobyty pro Vás, které láká aktivní dovolená v atraktivním prostředí na upatí Krkonoš. Turistika, cyklistika v Krkonoších – v letním období můžete přímo z kempu vyrazit na méně či více náročné trasy.

Vybavené stany v Kempu

Již v letošním létě můžete v našem kempu prožít tu správnou romantiku pobytu pod stanem, avšak se vším pohodlím 21. století a zároveň bez nutnosti do vybavení investovat. Dovolenou, na kterou budete vy a vaše děti ještě léta vzpomínat!

NOVĚ nabízíme ubytování ubytování v luxusních obřích rodinných stanech značky Outwell. Při vstupu ani v celém prostoru stanu nemusíte sklonit hlavu, vyspíte se na pohodlných matracích, k dispozici budete mít nadstandardní komfort a plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný.Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.

Stan je díky moderním materiálům a unikátním technologiím výborně prodyšný, vzdušný, nešustí a budete se v něm cítit velmi příjemně. I v uzavřeném stavu v něm není za slunečných dnů vedro, naopak za deště vlhkost odchází ze stanu ven a nedělá se tak uvnitř parno. Ani při silné bouřce voda do stanu v žádném případě nevnikne. Stan je chráněn proti větru, hmyzu, špíně a prachu. Stan bude již před vaším příjezdem postaven a připraven, stačí se do něj jen nastěhovat. V našem kempu vám jsou k dispozici 2 stany pro 4-5 osob (ideálně pro rodinu se 2-3 dětmi).

Zábava a aktivity v kempu

 • dětské hřiště
 • sportovní aktivity (tenis, minigolf a jiné)
 • výlety do okolí
 • šlapadla na jezero
 • Aquazorbing

Hřiště pro děti v kempu DolceŠlapadla v kempu Dolce


Uvítáme Vás i v našem penzionu

Penzion Flora ubytování Krkonoše

Dovolená, na kterou budete zcela jistě rádi vzpomínat!

Galerie
Ceník

Kontakt

Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Využití Areálu Dolce

Přírodní koupaliště

- ideální pro příznivce plavání, letních radovánek a vodních sportů
- udržované travnaté pláže
- dětské hřiště a pískoviště
- občerstvení
- vodní molo
- půjčovna vodních šlapadel

Sportoviště

- volejbalový / nohejbalový kurt
- minigolf
- antukový tenisový kurt
- badbinton (na travnatých plochách kempu), půjčovna na recepci

Sportovní vybavení

- půjčovna kvalitních horských kol zn. Specialized
- půjčovna drobného sportovního vybavení ( badbinton, petangue, míče )
- stolní tenis ( v prostoru restaurace )
- stolní fotbal
- elektronické šipky ( v restauraci )
- trampolína

Rybaření
- kaskáda rybníků je přímo rájem pro rybářerybářský pobyt, rybářská soutěž, ryby, rybaření
- rybářské povolenky zajišťuje firma IKA-Rybářské potřeby, Nám. Horníků 465,   Trutnov
- k objednávce pobytu vám povolenku předem zprostředkujeme

- ceny povolenek

Geocaching

- nová zábavná forma poznávání okolí,
více informací na http://www.trutnov.cz/pda/article.asp?article_id=5708

Turistika

- kemp protíná modrá turistická značka, která vás příjemnou procházkou kolem rybníků a chatové osady dovede do centra Trutnova

Mapa okolí

modrá turtistická značka, Trutnov, turistika, výlet

Cyklistika
- kemp Dolce vlastní certifikát „Cyklisté vítáni“, který zajišťuje kvalitní služby pro cyklisty

Paintball
- často vyhledávaná adrenalinová aktivita, kterou lze provozovat přímo v kempu Dolce. Na objednávku zprostředkujeme instruktora, výstroj, náboje a vše potřebné ke hře

Houbaření
- okolní rozlehlé lesy nedají houbařům spát…přijeďte se sami přesvědčit, jaká je na Dolcích houbařská úroda!!!

Pilates

 

- cvičení v přírodě každý týden o prázdninách, příjemná relaxace a protažení těla

 

Programy pro nejmenší
- kromě spoustu vyžití pro děti ( dětské hřiště, trampolína, elektrické autíčko, skákací hrad ) připravujeme pravidelně různé akce – Pálení Čarodějnic, Velikonoční dílnička, Dětský den

- letošní sezónu k nám pravidelně každý pátek od 15 hod zavítá Výtvarná dílna z Domu Pod Jasanem, kde si děti i dospělí vyzkouší zdobení zrcadel, malování na trička a tvoření šperků

Večery s živou hudbou
- k tanci i poslechu pravidelně hrají méně i více známí místní muzikanti


Cykloturistika

Krkonošské cyklobusy

 • Linka cyklobusu je pravidelnou autobusovou linkou na území Krkonoš. Autobusy jezdí od 29.5. do 26.9.2010. Cyklobus samozřejmě také nabízí přepravu po Krkonoších pěším turistům. Cyklobusy Krkonošské turistické linky naleznete v běžných autobusových jízdních řádek.
 • Trasy krkonošských cyklobusů:
 • Harrachov – Rokytnice nad Jizerou – Vrchlabí – Janské Lázně – Pec pod Sněžkou – Horní Malá Úpa
 • Jilemnice – Horní Mísečky
 • Vrchlabí – Špindlerův Mlýn – Špindlerova
 • Trutnov – Mladé Buky – Svoboda nad Úpou – Horní Malá Úpa, Pomezní Boudy
 • Žacléř – Lampertice – Bernartice – Trutnov
 • Vrchlabí – Hradec Králové

Areál Černá hora – cyklotrasy

Krkonošská naučná cyklistická stezka, cyklotrasy z Černé hory do Janských Lázní, Černého Dolu, Pece pod Sněžkou, Velké Úpy nebo do Horního Maršova. Kabinová lanovka (Černohorský expres) z Janských Lázní na Černou horu. Přeprava kol, koloběžek, kočárků. Půjčovna horských kol, koloběžek, bike-boardů a stanley-riderů u dolní stanice lanovky. Za dobrého počasí na vrcholu otevřena rozhledna.

 

Adrenalínové aktivity

Jízdy na horských kárách – Petříkovice

Vyzkoušejte jízdu na jedinečných horských kárách. Na kopec vás vytáhnou vlekem a jízda dolů už je jen na vašich schopnostech a umění řídit.

Lanový park a baby park –  Janské Lázně

Nezapomenutelný zážitek. Park s největším počtem překážek v ČR. Velký park je jištěn ferratovým systémem, je určen osobám nad 140 cm, má 40 překážek ve výšce 4-12 m. Celý okruh trvá cca 2 hod. Můžete zvolit mezi velkým (cca 2 hod) nebo jedním z malých okruhů (cca 1hod). Lanový Baby park – určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

Horské káry – Albeřice

Vzrušující sportovní zábava. Na vršek sjezdovky vás vyveze vlek. Dolů do cíle jedete buď libovolnou jízdou nebo v připraveném slalomu (tři paralelní slalomové dráhy). Pro skupiny možnost zorganizování závodů. Otevřeno denně v období květen – říjen.