Eurocamping Bojkovice ***

Kraj: 
Zlínský kraj
Okolí: 
Bojkovice
Oblast: 
Uherské Hradiště

Horizontal Tabs

Popis

 Camp leží na úpatí Bílých Karpat, je umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Nabízí ubytování v chatkách, stanech i karavanech. V areálu je k dispozici bazén (16x10m) a dětské brouzdaliště (4x4m), dva pingpongové stoly, pískoviště, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, občerstvení u bazénu.      V oblasti Bílých Karpat je dostatek značených turistických i cykloturistických stezek. Antukové tenisové kurty jsou vzdáleny 1km od kempu, jízdárna (i pro začátečníky) 3km.

 

Galerie
Ceník

 

Ceník 2012
 
     
chatky
         
karavany
  stan (max. 1-2 osoby)
50,-
   
stany
  stan 
80,-
   
školní výlety
  dospělá osoba
80,-
   
skupiny
  dítě (15-18)
60,-
   
stravování
  dítě (3-15)
40,-
   
mapa kempu
  auto
50,-
   
tipy na výlet
  moto
30,-
   
fotogalerie
  turistická taxe (18 - 70 let)
15,-
   
rezervace
  domácí zvíře (den)
50,-
 

 

Ceník 2012    
 
chatky
         
karavany
   
28.4. - 30.6.12
30.6 - 18.8.12
18.8.-29.9.12
stany
  2 osoby "vše v 1"
 300,-
350,- 
300,- 
školní výlety
  osoba nad 18 let
75,-
90,-
75,-
skupiny
  osoba 15-18 let 
60,-
75,- 
60,-
stravování
  dítě 3-15
40,-
60,- 
40,-
mapa kempu
  domácí zvíře
50,-
50,- 
50,-
tipy na výlet
  2. stan 
60,-
60,- 
60,- 
fotogalerie
         
rezervace
 
 
 
 
 
kontakt
"vše v 1" - 2 osoby, auto, karavanové místo (karavan, obytný automobil, velký stan), sprcha
  bazén, elektrická přípojka (místo bez elektřiny -60,- Kč)
  Karavanová stání s elektrickou přípojkou č. 1-39
   

 

Stravování        
chatky
  Školní výlety      
karavany
    děti do 15 let nad 15 let  
stany
  snídaně 50,- 60,-  
školní výlety
  oběd 70,- 80,-  
skupiny
  večeře 70,- 80,-  
stravování
         
mapa kempu
  Individuální pobyty      
tipy na výlet
    dětská porce dospělí  
fotogalerie
  snídaně 50,- 60,-  
rezervace
  večeře 70,- 90,-

 

 

Kontakt

Mobil: +420 604 236 631, +420 572 641 717

Adresa: Štefánikova 1008, Bojkovice

Web: www.eurocamping.cz

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 8 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Možnosti v okolí

TIPY NA VÝLET

Bojkovice - hrad z první poloviny 15. století, přestavěný do novogotického stylu zámek Nový Světlov - otevřeno muzeum Bojkovska, barokní kostel sv. Vavřince.

Buchlov - jeden z nejstarších hradů u nás - z první poloviny 13.století, nese známky různých stavebních slohů. V interiéru jsou cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna. Na sousedním kopci kaple sv. Barbory s ostatky majitelů hradu.

Buchlovice - v údolí pod Buchlovem, zámek ve stylu italské barokní vily, obklopen anglickým parkem s mnoha vzácnými dřevinami. V parku se každoročně, od června do září, koná výstava fuchsií.

Hodonín - renesanční zámek přestavěný barokně, pozdě barokní kostel a mariánské sloupy, Vlastivědné muzeum s folkloristickými sbírkami, galerie s obrazy místních malířů a sochařů, lázně léčící koncentrovanou jódobromovou vodou, v okolí jsou naleziště ropy, zemního plynu a lignitu

Hluk – město s bohatými folklórními tradicemi, „Dolňácké slavnosti“ - lidová slavnost - jízda králů. Tvrz z poloviny 16. století.

Holešov – dominantou města je ranně barokní zámek, ve kterém se dnes nachází knihovna a muzeum, k parku patří rozlehlá zahrada s oborou, v bývalé židovské čtvrti stojí synagoga a židovský hřbitov; místní letiště má mezinárodní statut.

Hostýn - je hora, na jejímž vrcholu stojí barokní chrám Panny Marie, je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst na Moravě.

Kroměříž - barokní zámek s bohatou sbírkou mincí a medailí, skvosty jsou Podzámecká zahrada (anglický park) a především Květná zahrada (francouzský park), náměstí s podloubím. V zámecké obrazárně se nachází nejdražší obraz v ČR – Apollo trestá Marsya od Tiziana.

Lednice - světoznámý novogotický zámek s bohatými sbírkami loveckých trofejí, zbraní a porcelánu, kolem něj rozsáhlý park ve tvaru velké hvězdy s cizokrajnými dřevinami, několika jezírky, šedesátimetrovým minaretem a botanickým skleníkem

Lukov - hrad z 13.století, renesančně přestavěn, dnes již zřícenina.

 

Luhačovice je největší lázeňské město na Moravě, leží na úpatí Bílých Karpat. Město je známé minerálními prameny, které daly základ lázeňství. Město Luhačovice nabízí ideální podmínky k odpočinku, relaxaci, kulturnímu vyžití a upevnění zdraví. Překrásné přírodní prostředí, příjemná atmosféra a typická architektura jsou hlavními devizami místa.

Lešná (Zlín) - zoologická zahrada s parkem a oborou, romantický zámek z konce 19. století se sbírkou porcelánu, cínového nádobí a uměleckého nábytku

Malenovice - gotický zámek, barokní kostel, koupaliště s tobogánem.

Mikulčice - vykopávky jednoho ze středisek Velkomoravské říše - Valy, bylo odkryto 10 kostelů Piešťany - největší lázně na Slovensku, sírové a sirovodíkové prameny.

Piešťany – největší lázně na Slovensku, které slouží k léčbě pohybového ústrojí, město je známé pěstováním Viktorie Regie, ojedinělé Balneologické muzeum, které dokumentuje vývoj lázní na Slovensku.

Pozlovice - dominantou obce je pozdně gotický kostel Sv. Martina, který byl v průběhu 18. století barokně přestavěn, v roce 1928 byla na říčce Olšavě vybudována přehrada se sportovním vyžitím.

Rožnov pod Radhoštěm - skanzen Valašské muzeum z roku (1925) v přírodě skládá se ze tří částí: dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dolina, během roku probíhá v muzeu řada kulturních akcí. Zřícenina hradu ze 14.století Sehrad (Englsberk) - pozůstatky hradu.

Starý Světlov - zřícenina původního panského hradu, dříve centrum panství.

Strážnice - středisko Moravského Slovácka, konání Slavností písní a tanců, skanzen - Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy (jsou tu i objekty z Luhačovského Zálesí), novorenesanční zámek s galerií, expozicí keramiky a lidových hudebních nástrojů.

Štípa - barokní klášter s kostelem, starobylá hrobka pánů z Lukova, v blízkosti zoologická zahrada Lešná.

Trenčianské Teplice - lázně na Slovensku, síranově zemité minerální prameny o teplotě 37-40°C, Lázeňský dům Sina s lázněmi Hamman, postavený v maurském stylu, termální koupaliště Zelená žaba.

Trenčín - známý římský nápis na skále, rozsáhlý hrad, renesanční měšťanské domy, gotický karner s kostnicí, barokní klášter s kostelem, župní dům.