Chaty Zrůbek - Slapy

Kraj: 
Středočeský kraj
Okoli: 
Svatý Jan
Oblast: 
Slapy

Horizontal Tabs

Popis

Chatky Zrůbek na břehu Slapské přehrady

Osada Zrůbek leží na pravém břehu Vltavy při ústí říčky Brziny v krásné přírodě mezi vodními nádržemi Slapy a Kamýk, vzdálenost z Prahy je 60km. Tato lokalita svým výhodným umístěním láká k pobytům v přírodě a nabízí také řadu jiných aktivit zejména rybaření a výlety za zajímavými cíli v okolí na kole, loďkou nebo třeba pěšky.
Přijeďte k nám strávit klidnou a příjemnou dovolenou v nově zrekonstruovaných dřevěných chatkách. Těšíme se na Vás na Zrůbku!!!

O aktuálních volných termínech a stavu obsazenosti se informujte telefonicky nebo mailem. Příjem rezervací na sezonu 2016 je v plném proudu.

Ubytování

 V rekreačním středisku Chatky Zrůbek je jedenáct dřevěných chatek, z toho deset 4-lůžkových a jedna 3-lůžková. Všechny chatky jsou nově zrekonstruované s tímto vybavením: 2x palanda, šatní skříň, stůl, 4x židle a navíc také vlastní kuchyňka (elektrický 2-vařič, lednička, rychlovarná konvice, dřez, nádobí na vaření i stolování). Lůžkoviny - peřiny a polštáře jsou v chatkách k dispozici, ložní prádlo je třeba mít vlastní (tzn. povlak na polštář a přikrývku + prostěradlo) nebo je k zapůjčení na místě za poplatek. Celková kapacita je 45 lůžek.

Chatky mají terasu s výhledem na řeku a od vody jsou vzdálené max 10m! Před chatkami jsou tři ohniště. Stravování je buď vlastní nebo v malé hospůdce v areálu s nabídkou rychlého občerstvení, točené pivo Hubertus, dobrá kávička, alko- a nealko nápoje a zmrzlina. Asi 300m od chatek je další restaurace s nabídkou hotových jídel.  Nejbližší obchod s potravinami a smíšeným zbožím je v  Dublovicích (4km prodejna COOP) nebo v Sedlčanech 10km (Penny, Billa, Lidl, lékárna a nemocnice,  ...).

     Sociální zařízení je nově zrekonstruované v roce 2015 a udržované v čistotě. Sprcha i WC jsou v areálu společné, teplá voda ve sprchách je za poplatek v mincovním   automatu.

     V chladnějších dnech je k zapůjčení přímotop.

     Parkování je v areálu na dohled od chatky

    Ve všech chatkách a na sociálním zařízení platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ!!!

 

 


Rybaření v kempu

  • Lokalita Zrůbek patří mezi oblíbené místo rybářů,  revír 401 022 Vltava (údolní nádrž Slapy) je známý výskytem candáta, kapra, okouna, sumce, štiky i úhoře.
  • Prodej povolenek pro členy ČRS i nečleny je přímo na místě.

Aktivity

  • V areálu je hřiště na volejbal a nohejbal,  stolní tenis. Travnaté dětské hřiště (houpačky, trampolína, skluzavka, kolotoč a pískoviště pro nejmenší)  je na dohled od chatek.
  • Koupání je možné přímo v řece, je zde pozvolný vstup do vody.
  • K zapůjčení jsou pramice s vesly nebo člun s motorem do 5HP a šlapadlo.
  • Pro teenagery a workholiky je v celém areálu WiFi připojení zdarma.

Kudy k nám?

  • Autem od Benešova po silnici č. 3 směr Tábor, v obci Olbramovice odbočit na silnici č. 18 Sedlčany-Příbram. Projet Sedlčany stále po silnici č. 18 a po dalších 12km za 1.můstkem přes řeku Vltavu odbočit doleva a po 300m sjet na polní cestu doleva.
  • Autom z  Prahy po rychlostní silnici R4 směr Dobříš-Příbram, na exitu 41 sjet na silnici 18 směr Sedlčany. Po 15km jízdy odbočit na křižovatce (vlevo Hotel U Fárů) doprava směr Hrachov a po 300m sjet doleva na polní cestu k chatkám.

Autobus:

  • zastávka Zrůbek/Svatý Jan je vzdálená 300m od chatek, pravidelné spojení Příbram-Zrůbek-Sedlčany, Praha-Dobříš-Zrůbek-Sedlčany, Benešov-Neveklov-Sedlčany-Zrůbek-Příbram-Plzeň.

 

Galerie
Ceník

Aktuální ceník Chatky Zrůbek

Hlavní sezóna

25. 6. - 27. 8

Chatka 4-lůžk. / karavan

5.100,- / týden

      Chatka 3-lůžková

4.500,- / týden

Mimo sezóna

16. 4. - 24. 6.  a  27. 8. - 31. 10.

500,- / den

450,- / den

 

Poplatek obci dosp. osoba / den

 

10,-

Zapůjčení 1 sady povlečení / pobyt

50,-

Vratná kauce
(úklid chatky a předání bez vady)

  300,-

Poplatek za psa / den (pouze předem nahlášení psi !!!) 50,-
Parkování 1 auta / chatku zdarma
Parkování dalšího auta
či auta návštěvy / den
50,-

 

Ubytovací řád pro Chatky Zrůbek

Ubytování v chatkách je možné pouze po řádném přihlášení všech osob, předložení OP a zapsání do Ubytovací knihy.

Na požádání předloží rekreant doklad o zaplacení (ústřižek složenky), případně doplatí na místě zbývající částku.

Nástup na týdenní rekreaci je v sobotu mezi 12-16hod
 

Při nástupu na pobyt rekreant hradí ubytovateli vratnou kauci ve výši 300,- Kč na provedení řádného úklidu a možné poškození zařízení. Pokud bude ubytovací jednotka předána zpět bez závad, uklizená a vytřená a pokud nedojde ze strany klienta k poškození společného zařízení kempu, bude kauce v plné výši vrácena. V opačném případě bude vzniklá škoda hrazena z této kauce nebo zcela propadá ve prospěch ubytovatele. Pokud je vzniklá škoda vyšší než kauce, je klient povinen tento rozdíl uhradit.

Chatku je nutné po ukončení pobytu osobně předat správci mezi 8-11hod.

Udržujte čistotu v celém areálu vč. sociálních zařízení, odpadky odhazujte pouze do odpadkového koše nebo popelnic, plastový odpad prosíme třídit zvlášť
 

Ve všech vnitřních prostorách je přísně zakázáno kouřit
 

Prosíme o respektování nočního klidu v době od 22 – 7 hod
 

Neplýtvejte vodou - zejména teplou 
 

Za děti ručí a zodpovídá jejich zákonný zástupce. Použití houpaček, pískoviště a kolotoče je pouze na vlastní nebezpečí
 

Zapůjčení loděk je možné pouze osobě starší 18 let a nikoli v podnapilém stavu, děti musí mít záchrannou vestou a na loďku smějí pouze pod dohledem způsobilé osoby
 

Rodiče batolat a malých dětí jsou odpovědni za dodržování čistoty v chatce, zejména za ochranu matrací před znečištění dětmi, které dosud nejsou schopny dodržovat osobní hygienu
 

K vytápění chatek je povoleno používat výhradně teplovzdušných ventilátorů zapůjčených u správce. Není dovoleno používat v chatce vlastní elektrické spotřebiče.
 

Polštáře a přikrývky používejte výhradně povlečené a s prostěradlem (povlečení k zapůjčení u správce)
 

Nevynášejte nádobí a nábytek mimo chatičku
 

Pobyt se psy je možný pouze po předchozí domluvě a jen malá plemena s řádným očkovacím průkazem. Psa mějte vždy pod kontrolou a nenechte ho volně pobíhat. Do chatky smí jen čistý a suchý pes. Nevyužívejte pozemek v rekreačním středisku jako toaletu pro Vašeho psa. Psi nesmí spát v posteli určené pro spaní osob. Přikrývky a deky nevyužívejte jako zvířecí pelíšek. Porušení tohoto nařízení je bráno jako hrubé porušení ubytovacího řádu!
 

Rozdělávání ohňů je povoleno jen na vyhrazených místech
 

Grilovací rošty a opékací vidlice k zapůjčení u správce
 

Návštěvy jsou povoleny pouze po ohlášení u správce a jsou povinny opustit rekreační středisko nejpozději do 20hod.
 

Hosté nerespektující tato pravidla souhlasí s tím, že budou v případě jejich porušení vykázáni bez náhrady

Kontakt

Mobil: +420 603 421 069, +420 603 803 357
Adresa: Svatý Jan 194, 262 56, Svatý Jan
www: www.chatky-zrubek.cz
 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 15 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Možnosti v okolí

Trocha historie

Zrůbek byla původně tvzr postavená Rožmberky koncem 14. století, ale v období husitských válek byl hrad zcela zničený a tak se do dnešní doby dochovaly už jen torza tvrze na skalnatém ostrohu. V tomto místě předtím býval jen přívoz přes Vltavu a srub, od toho pravděpodobně odvozen místní název (sroubek, později Zrůbek). 

Tipy na výlety

Zřícenina hradu Vrškamýk se středověkým dětským hřištěm, zbytky větrného mlýna Příčovy, zámek Červený hrádek u Sedlčan, rozhledna Drahoušek (504m.n.m.) a Onen Svět, tvrz Křepenice, poutní místo Svatá Hora a Hornické muzeum v Příbrami, naučná stezka Albertovy skály nebo pro lezce (Čertovo kopyto a skály u Kamýka).

Pro milovníky zvířátek záchranná stanice Domov fauny v Hrachově a spousta ekofarem v okolí.