Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Chatový areál Marta

Kraj: 
Zlínský kraj
Okolí: 
okres Vsetín
Oblast: 
Beskydy

Horizontal Tabs

Popis

Ubytování Beskydy - chatový areál Marta

Chatový areál MARTA se nachází v překrásném prostředí Beskyd, v obci Horní Bečva v nadmořské výšce 660 m n. m. Svým umístěním v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti zaručuje optimální podmínky pro sport, turistiku, cyklistiku i odpočinek po dobu celého roku.

Celý chatový areál Marta je obklopen lesy a vy vnímáte celou tu horskou krásu kolem dokola - ráno u vycházejícího sluníčka nebo večer, kdy zažíváte nádherné západy slunce, které vnímáte v celé své kráse. V chatovém areálu Marta jsou vhodné podmínky jak pro rodiny s dětmi v hlavní letní sezóně, tak mimo hlavní sezonu pro školy v přírodě, lyžařské kurzy, různé soustředění nebo oslavy a školení.

Chatový areál Marta poskytuje zázemí v hlavní budově a samozřejmě ubytování v chatách, které zajišťují vaše soukromí. Chatový areál má kapacitu 50 lůžek. Tuto kapacitu je možno zvětšit ještě o deset míst, čímž se vytváří ideální podmínky pro ubytování dvou školních tříd. Ubytovat se je možno v osmi chatách FLORA pro 5 osob a ve dvou desetimístných chatách ALPINA a SRUB. Chaty jsou vedle sebe, což poskytuje dobrou možnost kontroly dětí. V hlavní budově se nachází jídelna, školicí místnost, masérská místnost a bufet. Jídelna a školicí místnost mohou sloužit během dne jako učebny, večer je možno využít tyto prostory k různým společenským akcím – diskotéka, soutěže, volná zábava. Ve školicí místnosti je k dispozici video, DVD, TV, internet, Wi-Fi, promítací plátno a tabule. Na každé chatě je společenská místnost, ložnice, venkovní terasa, WC, sprcha, TV, rádio, lednička, dvoje akumulační kamna.

V chatovém areálu jsou k dispozici pískoviště pro malé děti, stolní tenis pro větší, ohrazené hřiště pro basketbal, volejbal, tenis, venkovní bazén (7 m x 3 m), centrální ohniště s altánkem a krbem, travnatá plocha vhodná pro sportovní vyžití a prostor na úschovu lyží i kol. Tato oblast umožňuje výpravy do okolí, nabízí se např. Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm, Muzeum skla ve Velkých Karlovicích, muzeum automobilů v Kopřivnici, Štramberská trúba ve Štramberku. Častým turistickým cílem je i horský hřeben Pusteven a Radhoště. Výlety po okolí jsou po turisticky značených stezkách vhodné pro méně náročné turisty na běžkách i na kolech.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí