Autocamp Slunečná

Kraj: 
Královehradecký
Okolí: 
Černá Hora
Oblast: 
Krkonoše

Horizontal Tabs

Popis

Autocamp Slunečná je jediným kempem v Krkonoších, který Vám nabízí strávení Vaší dovolené přímo na úpatí známe „Černé hory“. Vynikající poloha našeho kempu Vám poskytuje velký výběr celodenně osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, přírodní koupaliště s travnatou pláží, spoustu zeleně a především ideální startovní pozici pro vaše výlety na kolech či pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor.

Mnoho návštěvníků využívá náš kemp jako startovní pozici pro výstup na naši nejvyšší českou horu „Sněžku“.

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

 

Údaje

Měsíc: 7,8

 

Měsíc: 5,6,9

Osoba / Den 60,- CZK   45,- CZK
Dítě do 3 let / Den 0,- CZK   0,- CZK
Dítě ( 3 -15 ) / Den 40,- CZK   25,- CZK
Auto / Den 100,- CZK   50,- CZK
Obytný vůz / Den 200, - CZK   150, - CZK
Karavan / Den 130, - CZK   100, - CZK
Extra stan / Den 60,- CZK   0,- CZK
Malý stan / Den 60,- CZK   40,- CZK
Velký stan / Den 100,- CZK   70,- CZK
Elektrika / Den 70,- CZK   70,- CZK
Pes / Den 30,- CZK   15,- CZK
Motorka / Den 30,- CZK   30,- CZK
Poplatek / Den 10,- CZK   10,- CZK
Sprchy - automat 10,- CZK   10,- CZK

 

Kontakt

Adresa: Čistá v Krkonoších 543 44 Černý Důl
Pro dotazy / rezervace / poptávky využíjte prosím kontaktní formulář

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
11 + 6 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Možnosti v okolí

Okolí kempu

Umístění kempu skýtá ideální startovní pozici k návštěvám ostatních významných Krkonošských středisek jako jsou Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Rokytnice, Harrachov na straně západní a Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou, Trutnova a Žacléře včetně dělostřelecké tvrze Stachelberg na straně východní.

Vrchlabí

Směrem jižním vyjíždějí naši návštěvníci do světoznámé ZOO ve Dvoře Králové,  k významné kulturní památce – hospitalu a galerii desítek cenných soch Matyáše Bernarda Brauna v Kuksu, bývalém sídle hraběte Šporka, a na řadu dalších zajímavých míst.

Zoo

Na dalších trasách se pak nalézají i jiná významná a památná místa jako je pevnost Josefov v Jaroměři, hrad Pecka, Adršpašské skály, Babiččino údolí s Ratibořickým zámkem .

Bližší okolí nabízí bobové dráhy a lanové parky, Aquapark, hvězdárnu v Úpici a galerie, muzea, naučné stezky včetně podzemních – hornických a pestrý výběr turistických a cykloturistických stezek a tras.

V blízkém okolí autokempu se nabízí možnost zahrát si tenis, navštívit solárium, masáže, zahrát si kuželky či bowling, golfová hřiště, půjčovny kol, čtyřkolky, paintball a plno jiných možností z výběru pestrých nabídek poskytovatelů sportovních aktivit.

Krkonoše jsou hory mnoha českých Nej. Jsou nejvyšší, nejnavštěvovanější, jediné s vysokohorským rázem a neuvěřitelně pestrou přírodou. Najdeme zde strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Zaposlouchejme se do hukotu vodopádů i tajemného ticha slatí a rašelinných jezírek. A pak je zde Sněžka, tato velebná královna hor, která důstojně shlíží na celé své panství.

  • Krkonoše jsou naše nejvyšší pohoří. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina, každého z návštěvníků ohromí.
  • Příroda v Krkonoších je výjimečná. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v r.1963 vyhlášeny národním parkem o od r. 1992 jsou na seznamu biosférických rezervací UNESCO.
  • Krkonoše nejsou atraktivní jen svou vyjímečnou přírodou. Jejich malebnost dotváří svérázná lidová architektura, která je ozdobou vesniček v podhůří i roztroušených samot na hřebenech.
  • Krkonoše jsou nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v Česku. Pro milovníky zimních radovánek zde čeká široká škála upravovaných svahů všech obtížností, hory jsou protkány hustou sítí běžeckých stop, v horských střediskcích jsou nově vybudované zábavní parky.
  • Krkonoše lze také označit jako ráj vodopádů. Nachází se zde nejvíce vodopádů, mnohé z nich dosahují úctyhodných výšek i největší mohutnosti. Kromě těch nejvyšších zde najdeme i ten nejkrásnější.

 

Komentáře

Perfektní dovolená, chodili jsme na horské túry (Černá Hora, Sněžka), večer jsme se koupali v místním koupališti, fajn zázemí i pro rodiny s dětmi. Kemp je pěkný, udržovaný, čistý. Vřele doporučuji.
Jitka (neověřeno) Po, 2012-08-20 23:44