Auto kemp Dolní Kalná

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
Podkrkonoší
Oblast: 
Dolní Kalná

Horizontal Tabs

Popis

Autokemp v Podkrkonoší "Na koupališti"

Obec Dolní Kalná nabízí výhodné ubytování v autokempu "Na koupališti". Autokemp se nachází uprostřed lesů, v klidném a pěkném prostředí podkrkonošské krajiny. Provoz  je sezónní, od jara do podzimu. Mimo prázdniny doporučujeme využít nabídku ubytování  v chatkách pro školní výlety a pro pobytové akce různých organizací či klubů (např. sportovních, chovatelů psů, seniorů, apod.). Pro větší kolektivy nabízíme slevy.

Možnost ubytování v dřevěných chatičkách nebo ve vlastních stanech či karavanech. V areálu je dětský koutek, velmi kvalitní fotbalové hřiště FK Dolní Kalná s vlastním zázemím a malé hřiště na volejbal. Sezónní nabídka základních potravin a občerstvení ve dvou kioscích přímo v areálu. Na vyhrazených místech je povoleno pálení ohýnků. Koupaliště je v provozu dle počasí od června do září.

V autokempu jsou chatičky 4 místné (s možností přistýlky) a 6-ti místné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, malá chladnička, el. zásuvka. Ubytovaní hosté mají zdarma připojení k internetu přes wifi.

Pro hosty ubytované v autokempu je k dispozici společná kuchyňe s elektrickými sporáky, 2 velké chladničky s mrazícími boxy, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Nově zrekonstruované sociální zařízení pro muže a ženy vybavené umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC, možnost zapůjčení pračky za poplatek 40,- Kč.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna drogerie, textilu, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, pohostinství a motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp se nachází asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš - Vrchlabí - je to 15 km. Z obce Dolní Kalná je pravidelné autobusové spojení na linkách: Jičín-Trutov, Nová Paka-Hostinné, Dolní Kalná-Vrchlabí, Trutnov-Praha, Jilemnice-Levínská Olešnice. Vlakové spojení je možné ze stanice Horka u staré Paky, která je vzdálená 6 km.

 

V okolí obce je řada zajímavých cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršbašských a Teplických skal, ZOO ve Dvoře Králové a další. Lesy jsou vyhledávány houbaři. Aktuálně plánované akce v obci je možné sledovat v sekci "Život v obci".

 

Galerie
Ceník

Ceník služeb kempu pro sezónu 2013

AUTOKEMP DOLNÍ KALNÁ

Koupání

děti do 3 let zdarma
děti 3 -15 let 15 Kč
nad 15 let a dospělí 25 Kč

permanentní vstupenky na sezónu:

děti do 15 let 200 Kč
nad 15 let a dospělí 300 Kč

parkování motorových vozidel (při koupání, návštěvě kempu) 20,- Kč

Ceník ubytování v autokempu

Uvedené ceny jsou platné v hlavní letní sezóně od 1.července do 31.srpna. Mimo hlavní letní sezónu se na veškeré služby poskytuje sleva 10%. Individuální slevy je možno poskytnout po domluvě s vedením kempu větším skupinám či školám.

Pobytový poplatek dle místní vyhlášky činí 8,-  Kč/1 den (poplatek neplatí děti do 18 let, senioři nad 70 let a osoby s průkazkou ZTP III. stupně)

Osoby ubytované v autokempu mají zdarma koupaliště a WiFi připojení na internet.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH v zákonné výši.

Ubytování v chatkách

Chatky jsou šestilůžkové nebo čtyřlůžkové s možností jedné přistýlky.

Šestilůžková chatka

6 osob 900,- Kč (150,- Kč/1 osoba)
5 osob 800,- Kč (160,- Kč/1 osoba)
4 osoby 680,- Kč (170,- Kč/1 osoba)
3 osoby 540,- Kč (180,- Kč/1 osoba)

Čtyřlůžková chatka

4 osoby 600,- Kč (150,- Kč/1 osoba)
3 osoby 510,- Kč (170,- Kč/1 osoba)
2 osoby 400,- Kč (200,- Kč/1 osoba)
1 osoba 400,- Kč
přistýlka 80,- Kč

 

poplatek za zapůjčení povlečení 42,- Kč
příplatek za jednodenní pobyt 42,- Kč
auto 42,- Kč
pes 26,- Kč

Ubytování ve stanech a karavanech

poplatek za stan 47,- Kč
poplatek za karavan 63,- Kč
dospělá osoba ve stanu,karavanu 32,- Kč
dítě ve stanu,karavanu 22,- Kč
pes 26,- Kč
elektrická přípojka 42,- Kč
přívěs nákladní 26,- Kč
motocykl 26,- Kč
mikrobus 53,- Kč
autobus 105,- Kč
auto 42,- Kč

 

Kontakt

Mobil: +420 499 448 137, +420 608 831 173
Adresa: Dolní Kalná, 543 74 Dolní Kalná
www: www.dolnikalna.cz

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí